Výklopná přilba W-TEC Vexamo PR Black Graphic XS (53-54)

2990 

Výklopná přilba W-TEC Vexamo PR Black Graphic XS (53-54) od společnosti se zárukou kvality W-tec , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Výklopná přilba W-TEC Vexamo PR Black Graphic XS (53-54) ve slevě pouze nyní za 2990 Kč.

Katalogové číslo: 8596084106636 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Výklopná přilba W-TEC Vexamo PR Black Graphic XS (53-54) od našeho známého výrobce W-tec lze nakoupit u nás za skvělou cenu.

Aerodynamický tvar se zadním spoilerem, piny na Pinlock, kovové zámky, sluneční clona, větrací systém, poutavá grafika.. Moto helma W-TEC Vexamo PR Black Graphic je atraktivní modulární helma s výklopnou bradou určená především pro cestovní a silniční motocykly. Aerodynamicky tvarovaná skořepina z ABS polykarbonátu vyniká maximální odolností při nárazu a vysokou tepelnou odolností. Přilba má uzavíratelný větrací systém s otvory nahoře, vpředu na bradové části i vzadu a také vyjímatelný antibakteriální interiér s možností praní. Odklápěcí část výklopného systému zajišťují kvalitní kovové zámky.

Zakřivené hledí nabízí široký zorný úhel a disponuje odolnou vrstvou proti poškrábání. Samozřejmostí je i snadná výměna a instalace plexi. Vnitřní sluneční clona s intuitivním ovládáním na vnějšku přilby zajišťuje, že Vám ostře svítící slunce nebude kazit výhled a umožní Vám se soustředit na situaci na silnici před Vámi. Za chladnějších dnů, kdy může docházet ke kondenzaci uvnitř přilby a tak i zamlžování hledí zas potěší možnost vybavit helmu fólií Pinlock 30 – instaluje se na předpřipravené piny, a minimalizuje tyto nežádoucí jevy. Navíc je helma opatřena poddajným zapínáním s rychloupínací přezkou, takže jde snadno upnout i odepnout.Technický popis:

materiál odolný vůči mechanickému poškození
maximální odolnost proti nárazu
hmotnost přilby soustřeďující se na střed
výklopná část jištěna kovovými zámky
odolná vrstva proti poškrábání
oběhový systém cirkulace
aerodynamicky tvarovaná skořepina se zadním spoilerem
uzavíratelný ventilační systém s otvory na bradě a nahoře, s výdechy vzadu
samostatně výklopné plexisklo s úpravou proti poškrábání a s piny na fólii Pinlock 30
samostatně výsuvná sluneční clona s ovládáním na vnějšku přilby
nosní deflektor
atraktivní grafika
moderní styl od italského designéra Luca Occhipinti
materiál: ABS, polykarbonát
hmotnost: 1500 g
homologace: ECE 22.05

 

Další informace

  • Značka: W-tec
  • Kategorie: Moto > Moto přilby > Výklopné přilby
  • Katalogové číslo: 36376o84776
  • EAN: 8596084106636
W-tec Výklopná přilba W-TEC Vexamo PR Black Graphic  XS (53-54)
Výklopná přilba W-TEC Vexamo PR Black Graphic XS (53-54)
2990