Výklopná moto přilba LS2 FF900 Valiant II Revo P/J

8999 

Výklopná moto přilba LS2 FF900 Valiant II Revo P/J od této přední společnosti Ls2 lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Výklopná moto přilba LS2 FF900 Valiant II Revo P/J – nyní pořídíte od 8999 Kč.

Katalogové číslo: 5090022540010 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Výklopná moto přilba LS2 FF900 Valiant II Revo P/J od výrobce s dobrým jménem Ls2 jde u nás právě teď pořídit výhodně.

Rychlé, snadné a pohodlné překlápění jednou rukou, opticky korektní čiré plexi, folie Pinlock součástí, prodloužená záruka, duální homologace, atraktivní barvy.. Motocyklová přilba LS2 Valiant II je jednou z nejvšestrannějších přileb na trhu – ideálně v sobě spojuje výhody integrálních a otevřených helem.

Návrháři LS2 vzali ověřený koncept úplného překlopení brady a navrhli zcela nový mechanismus, díky kterému je Valiant II v současnosti nejkompaktnější a nejlehčí helmou ve své kategorii. S helmou LS2 Valiant II si můžete vychutnat to nejlepší z obou světů – můžete se těšit z plné ochrany integrální přilby – když potřebujete, a z volnosti a příjemného pohodlí otevřených přileb – když chcete. To vše navíc s nízkým aerodynamickým odporem.

Přepracovaná kinematika překlápění umožňuje snadné překlopení brady jednou rukou se současným plně automatickým otevřením plexi. Integrovaná a samostatně zasouvatelná sluneční clona pak umožňuje jezdit bez slunečních brýlí a zvyšuje vaši bezpečnost, když se světelné podmínky náhle změní, například v tunelu nebo v lese. Plexi s úpravou proti poškrábání a mlžení lze navíc doplnit protimlžící folií Pinlock Max Vision, která je v součástí balení.

Samozřejmostí je plně vyjímatelný a pratelný hypoalergenní interiér. Helma tak jako komplet nabízí perfektní zpracování a vynikající poměr kvality a ceny. Přilba je homologovaná jako integrální i jako otevřená.

U přilby nabízíme záruku 5 let – na zboží které nebylo poškozeno vlastním zaviněním či neúměrně zatěžováno. Více na webu LS2.Technický popis:

skořepina: 

lehká skořepina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy
snadné překlápění brady jednou rukou
reflexní bezpečnostní prvky

sluneční clona:

integrovaná
vnitřní
vysouvací
Twin Shield System

plexi:

čiré
polykarbonátové
opticky korektní – třída "A"
úprava proti poškrábání / mlžení / Anti-UV
rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí

větrání: s plně regulovatelnými vstupy a zadními výdechy
výstelka:

vícedílná
s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorpci energie

interiér: 

extra příjemný
antibakteriální
hypoalergenní
kompletně vyjímatelný
pratelný
vyjímatelný bradový deflektor

zapínání: ocelovou rychlosponou, zesílené podbradní řemínky
hmotnost: 1700 g +/- 50 g
homologace:

ECE 22.05
dvojí homologace P/J – homologovaná zároveň jako integrální i jako otevřená, s možností aretace výklopné části – umožňuje jezdit se zavřenou nebo otevřenou helmou

atraktivní barvy
dodávána včetně jedné fólie Pinlock Max Vision zdarma

 

Další informace

  • Značka: Ls2
  • Kategorie: Moto > Moto přilby > Překlápěcí přilby
  • Katalogové číslo: 39028o92926
  • EAN: 5090022540010
Ls2 Výklopná moto přilba LS2 FF900 Valiant II Revo P/J
Výklopná moto přilba LS2 FF900 Valiant II Revo P/J
8999