Vintage moto brýle Climax 510, kouřová skla

2358 

Vintage moto brýle Climax 510, kouřová skla od známého předního výrobce Climax je k dispizici za skvělou cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Vintage moto brýle Climax 510, kouřová skla k sehnání zrovna v akci za 2358 Kč.

Katalogové číslo: 8423246103151 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vintage moto brýle Climax 510, kouřová skla od výrobce s mnohaletou tradicí Climax . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu.

Působivý vintage styl v prvotřídní kůži, široký periferní výhled, zakřivené polykarbonátové čočky Triplex, chromovaný rámeček.. Nejnovější módní trend se zhlédl v minulosti, ale ne ledajaké – jen té nejluxusnější.

Originální stylové vintage brýle Climax se vyrábí ve Španělsku již od roku 1945. Od té doby vyrábí společnost Climax širokou škálu brýlí pro motocyklové nadšence s důrazem na kvalitu a originalitu produkce. Na začátku šedesátých let byly modely brýlí Climax speciálně navrženy pro motocyklové závodníky.

Dopřejte si elegantní přepych i dnes a doplňte svůj moto outfit značkovými brýlemi v retro stylu, vintage brýle jsou totiž zkrátka in. Tyto brýle jsou přizpůsobeny i pro jízdu s dioptrickými brýlemi. Chromovaný rámeček a zakřivené čočky Triplex poskytují široké periferní vidění.Technický popis:

ručně šité
chromovaný rámeček
prvotřídní kůže
vintage styl
široký periferní výhled
zakřivené polykarbonátové čočky Triplex
uzpůsobeny pro jízdu s dioptrickými brýlemi
pěnová výstelka
pružný a nastavitelný popruh
vhodné pro muže i ženy
splňují normu nárazové odolnosti EN1938:2010
vyrobeny ve Španělsku

 

Další informace

  • Značka: Climax
  • Kategorie: Moto > Chrániče a brýle > Motocyklové brýle
  • Katalogové číslo: 38296
  • EAN: 8423246103151
Climax Vintage moto brýle Climax 510
Vintage moto brýle Climax 510, kouřová skla
2358