Motokrosové brýle iMX Racing Mud Black Matt

649 

Motokrosové brýle iMX Racing Mud Black Matt od předního výrobce Imx lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Motokrosové brýle iMX Racing Mud Black Matt – nyní pořídíte od 649 Kč.

Katalogové číslo: 2100001647070 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Motokrosové brýle iMX Racing Mud Black Matt od výrobce se skvělou pověstí Imx je u nás za bezkonkurenční cenu.

Rámeček z lehkého a elastického plastu, sklo z polykarbonátu s AntiFog aplikací a čepy pro slídy, ventilace drobnými otvory po obvodu rámu, příprava pro strhávačky.. Neskutečná energie, potřeba vyjadřovat emoce a projev ostrrrrého temperamentu – motokrosové brýle iMX Racing Mud vznikly z vášně k motokrosu. Bláto, písek, prach a vůně benzínu jsou tvou hnací silou? To znamená, že iMX jsou určeny pro tebe. Vzepři se pravidlům, vytvoř si svoje vlastní, změň historii. Je to koneckonců tvůj příběh!

Trojitá pěnová vrstva těchto brýlí těsně přilne k obličeji a zajišťuje vysoký komfort při používání. Pásek se silikonovým potiskem na vnitřní straně pak zabraňuje sklouznutí brýlí z helmy. Sklo brýlí je jednoduše vyměnitelné.Technický popis:

rámeček z lehkého a elastického plastu
sklo z polykarbonátu s povlakem AntiFog (úprava proti zamlžování), odolné proti poškrábání, vybavené čepy pro slídy, 100% UV ochrana
trojitá pěnová vrstva
ventilace drobnými otvory po obvodu rámu
kompatibilní s motokrosovými helmami
pásek se silikonovým potiskem na vnitřní straně
vyměnitelné sklo

 

Další informace

  • Značka: Imx
  • Kategorie: Moto > Chrániče a brýle > Motocyklové brýle
  • Katalogové číslo: 30058o69606
  • EAN: 2100001647070
Imx Motokrosové brýle iMX Racing Mud  Black Matt
Motokrosové brýle iMX Racing Mud Black Matt
649