Moto rukavice LS2 Swift Racing Black černá S

2199 

Moto rukavice LS2 Swift Racing Black černá S značky Ls2 je právě nyní na našich stránkách v akci. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Moto rukavice LS2 Swift Racing Black černá S zrovna nyní za cenu 2199 Kč.

Popis

Moto rukavice LS2 Swift Racing Black černá S od známého výrobce Ls2 je k dispizici za skvělou cenu.

Sportovní kožené rukavice, silikonový potisk na dlaních, chrániče kloubů a prstů, kvalitní zpracování.. Moto rukavice LS2 Swift Racing Black vynikají nejen svým designem, ale hlavně svými funkcemi. Rukavice jsou určeny pro závodní a sportovní motocykly a zároveň byly vyvinuté s důrazem na ochranu a pohodlí. Složení z hovězí a kozí kůže zajistí vysokou odolnost a bezpečí a také se postará o dostatečný komfort. Části okolo prstů jsou zpevněny odolnou tkaninou, aby zabránily poranění v případě pádu z motorky. Strategicky rozmístěné chrániče kloubů zvyšují prevenci před poraněním a také zpevňují celou stavbu rukavic. Hodit se bude také stěrač hledí, kterým jednoduše odstraníte nečistoty, které se na něj za jízdy mohou dostat. Silikonový potisk na dlaních aktivně zvyšuje grip mezi rukavicemi a řídítky, a tak snižuje riziko prokluzování. Utažení rukavic na suchý zip ve vrchní části funguje snadno a rychle. Nechybí ani funkce Touchscreen, která umožní ovládání přístrojů s dotykovou obrazovkou přímo v rukavicích. Technický popis:

chrániče kloubů a prstů
dopínaní na suchý zip na zápěstí a manžetě
silikonový potisk na dlani
ventilační otvory
protektory kloubů
zpevněný malíček
prsty s technologií Touchscreen pro ovládání dotykových displejů
konce prstů zpevněny materiálem Superfabric
materiál: 60% hovězí kůže, 35% kozí kůže, 2,5% Superfabric, 2,5% polyamid

 

Další informace

  • Značka: Ls2
  • Kategorie: Moto > Moto oblečení > Moto rukavice > Cestovní rukavice > Letní moto rukavice > Pánské letní moto rukavice
  • Katalogové číslo: 60762o176738
  • EAN: 6934432898895
Ls2 Moto rukavice LS2 Swift Racing Black  černá  S
Moto rukavice LS2 Swift Racing Black černá S
2199