Moto přilba W-TEC V331 PR Graphic Khaki-Grey XS (53-54)

3990 

Moto přilba W-TEC V331 PR Graphic Khaki-Grey XS (53-54) od dodavatele s dobrým jménem W-tec je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Moto přilba W-TEC V331 PR Graphic Khaki-Grey XS (53-54) právě nyní za 3990 Kč.

Katalogové číslo: 8596084130471 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moto přilba W-TEC V331 PR Graphic Khaki-Grey XS (53-54) od výrobce s dobrým jménem W-tec je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem.

Příprava pro Pinlock, helma 3v1 s vysokou variabilitou a využitím při všech moto aktivitách, atraktivní grafika, vyjímatelné plexi, odnímatelný kšilt, polohovatelná vnitřní sluneční clona s ovládáním z vnějšku.. Moto přilba W-TEC V331 PR Graphic je představitelkou univerzálních triálních přileb, kterou si užijete nejen na krosce s vašemi oblíbenými brýlemi, ale i na čtyřkolce s plexi a sluneční clonou, přičemž zároveň beze zbytku naplní i vaše představy o bezpečné a pohodlné integrálce na silnici.

Aerodynamický design helmy je totiž inspirován jak enduro, tak i cestovními přilbami. Veškeré modulace jsou záležitostí okamžiku, pokud chcete motokros, snadno sundáte vnější plexi.

Za chladnějších dnů, kdy může docházet ke kondenzaci uvnitř přilby a tak i zamlžování hledí zas potěší možnost vybavit helmu fólií Pinlock Max Vision 70 (fólie není součástí). Instaluje se na předpřipravené piny a minimalizuje tyto nežádoucí jevy.

Pro rychlejší jízdu na silnici lze naopak jednoduše demontovat kšilt, čímž se tato přilba v mžiku promění v helmu integrální. Při jízdě proti ostrému slunci jistě přijde vhod polohovatelná sluneční clona, kterou lze komfortně ovládat z vnější strany přilby.

Dále má helma nastavitelnou ventilaci pro přísun svěžího vzduchu dovnitř přilby a také pohodlný, vyjímatelný interiér. Moto přilba W-TEC V331 PR Graphic dbá na jednoduchost používání, a proto je zapínání provedeno na rychlopřezku. Máte-li v oblibě čtyřkolky, enduro i cestování na motocyklu zároveň, a nechcete mít v garáži zbytečně tři helmy, bude pro Vás moto přilba W-TEC V331 PR Graphic skvělou volbou, u které navíc oceníte i atraktivní grafiku.Technický popis:

triální přilba pro off-road i on-road použití
vysoká variabilita, koncept "tři helmy v jedné"
aerodynamický tvar
atraktivní grafika
možnost odmontování horního štítu
jednoduše odnímatelné plexi odolné proti poškrábání a s piny na fólii Pinlock Max Vision 70 (fólie není součástí)
krytky pro použití motokrosových brýlí (pro jízdu bez plexi)
polohovatelná vnitřní sluneční clona s ovládáním z vnějšku přilby
nastavitelný ventilační systém na horní straně helmy
ventilace brady
výdechy na zadní části přilby
vyjímatelné polstrování
zapínání na rychlopřezku
materiál skořepiny: ABS
hmotnost: 1530 g
certifikace: ECE-R 22.05

 

Další informace

  • Značka: W-tec
  • Kategorie: Moto > Moto přilby > Motokrosové helmy
  • Katalogové číslo: 47588o124034
  • EAN: 8596084130471
W-tec Moto přilba W-TEC V331 PR Graphic  Khaki-Grey  XS (53-54)
Moto přilba W-TEC V331 PR Graphic Khaki-Grey XS (53-54)
3990