Moto přilba W-TEC Cruder Brindle Rusty Grey XS (53-54)

3390 

Moto přilba W-TEC Cruder Brindle Rusty Grey XS (53-54) od značky W-tec . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Moto přilba W-TEC Cruder Brindle Rusty Grey XS (53-54) stojí u nás 3390 Kč.

Katalogové číslo: 8596084125651 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moto přilba W-TEC Cruder Brindle Rusty Grey XS (53-54) od společnosti se zárukou kvality W-tec je momentálně za bezkonkurenční cenu.

Lehká sklolaminátová skořepina, působivý retro design, bezpečné zapínání na D-kroužky.. Moto přilba W-TEC Cruder je působivá helma s retro designem, tvarem a barevným zpracováním. Její luxusní zpracování navíc decentně podtrhují chromové lemy. Stylově se tak hodí především na motocykly typu Café Racer, veteránské modely, skútry a samozřejmě pro ty, co mají rádi atmosféru 70. let. I zapínání je provedeno klasicky – na dvojité D-kroužky. Rafinovaně zaoblené ventilační otvory na bradě a v oblasti čela nejen doplňují stylový vzhled přilby, ale také zajišťují přísun čerstvého vzduchu dovnitř helmy.

Není to ovšem jen o vintage image této přilby. Skořepina helmy je vyrobena ze sklolaminátového materiálu, který zaručuje vysoký stupeň ochrany, ale i relativně nízkou hmotnost přilby. Helma tedy na hlavě působí velmi přirozeně. Přilba pak také splňuje bezpečnostní standard daný homologací ECE 22.05. Vraťte se do starých dobrých časů vkusně nakombinovaných s moderním zpracováním skrze moto přilbu W-TEC Cruder.Technický popis:

retro design
atraktivní barevné zpracování
hledí s úpravou proti poškrábání
pohodlná, měkká vnitřní výstelka
vyjímatelné a pratelné lícnice
ventilační vstupy na bradě a v oblasti čela
dekorativní chromové lemy
dekorativní chromové štítky s logem W-TEC vpředu i vzadu
zapínání na D-kroužky
homologace ECE R-22.05 (norma pro evropský trh)
materiál: sklolaminátová skořepina
hmotnost: 1250 g
přepravní vak součástí balení

 

Další informace

  • Značka: W-tec
  • Kategorie: Moto > Moto přilby > Integrální helmy
  • Katalogové číslo: 46658o122008
  • EAN: 8596084125651
W-tec Moto přilba W-TEC Cruder Brindle  Rusty Grey  XS (53-54)
Moto přilba W-TEC Cruder Brindle Rusty Grey XS (53-54)
3390