Moto přilba Lazer Tango Z-Line Black Matt XS (53-54)

3490 

Moto přilba Lazer Tango Z-Line Black Matt XS (53-54) od značky s dobrým jménem Lazer – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Moto přilba Lazer Tango Z-Line Black Matt XS (53-54) – nyní zakoupíte od 3490 Kč.

Katalogové číslo: 5414331335833 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moto přilba Lazer Tango Z-Line Black Matt XS (53-54) od spolehlivého výrobce Lazer je pro vás pro vás právě dnes v akci.

Plně vybavená otevřená přilba ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Lehká, bezpečná, moderní a maximálně všestranná.. Moto přilba Lazer Tango Z-Line je plně vybavená otevřená přilba vyrobena ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Nabízí všechno, co můžete od otevřené helmy chtít. Je lehká, bezpečná, moderní a maximálně všestranná díky integrované sluneční cloně a výklopnému polohovatelnému plexi, které je snadno vyjímatelné bez nutnosti použití nářadí. Čiré, opticky korektní plexi s úpravou proti poškrábán je na spodní straně opatřené aerodynamickým spoilerem pro zmenšení turbulencí a snadné ovládání plexi. Dioptrické brýle v tomto případě nejsou žádným problémem, i jim je přilba přizpůsobena.

Maximálně příjemný, plně vyjímatelný a pratelný interiér zajišťuje dokonalé pohodlí za horka i v chladu. Zároveň díky ergonomickým 3D lícnicím vám padne jako ulitá! Zapínání je provedeno kvalitní mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou. Přilba disponuje výkonným větráním na vrchní straně přilby pro lepší prodyšnost. Svým jednoduchým a čistým designem zaujme každého, kdo má rád minimalistické, ale zároveň maximálně funkční přilby.

Technický popis:

lehká otevřená přilba pro motocykly a skútry
absolutní komfort
integrovaná sluneční clona
plně vyjímatelný a pratelný interiér
ergonomické 3D lícnice
příprava pro BT Intercom (Intercom není součástí)
přilba je přizpůsobena pro dioptrické brýle
reflexní prvky pro lepší viditelnost
zapínání přilby mikrometrickou přezkou s zesíleným řemínkem
materiál: I.M.A.C. – Impact Modified Alloy Composite
hmotnost: 1400 g (+/- 50 g)
certifikace: ECE R22.05

 

Další informace

  • Značka: Lazer
  • Kategorie: Moto > Moto přilby > Otevřené helmy
  • Katalogové číslo: 40576o98160
  • EAN: 5414331335833
Lazer Moto přilba Lazer Tango Z-Line  Black Matt  XS (53-54)
Moto přilba Lazer Tango Z-Line Black Matt XS (53-54)
3490