Moto přilba Cassida Oxygen Jawa OHC šedá matná/červená/černá/bílá

2589 

Moto přilba Cassida Oxygen Jawa OHC šedá matná/červená/černá/bílá od známé kvalitní značky Cassida , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Moto přilba Cassida Oxygen Jawa OHC šedá matná/červená/černá/bílá výhodně za cenu 2589 Kč.

Katalogové číslo: 8596084076861 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moto přilba Cassida Oxygen Jawa OHC šedá matná/červená/černá/bílá od spolehlivé značky Cassida . Zboží můžete mít u nás za super cenu.

Grafika z limitované edice, sluneční clona, odnímatelné lícnice, krátký kšilt, zapínání pomocí DD kroužků.. Moto přilba Cassida Oxygen Jawa OHC je exkluzivní otevřená helma ideální například na skútr nebo pomalejší motocykly se speciální grafikou. Na té totiž výrobce spolupracoval s legendární značkou JAWA. Přilba má polykarbonátovou skořepinu, která je zárukou odolnosti při nárazu. S integrovanou vysouvatelnou vnitřní sluneční clonou zaručuje dobrý rozhled i při jízdě proti prudkému slunečnímu světlu. Při této situaci přijde vhod i krátký kšilt. Komfortní, příjemně měkký interiér je další výhodou přilby, navíc lze jeho lícnice vyjmout a vyprat. Pohodlné zapínání je klasicky provedeno na DD kroužky, tady by přezka pokazila retro náladu.Technický popis:

grafika z limitované edice ve spolupráci s výrobcem motocyklů JAWA
polykarbonátová skořepina
sluneční clona
odnímatelné lícnice
krátký kšilt součástí balení
bezpečnostní zapínání pomocí DD kroužků
hmotnost: ±1200 g
homologace: ECE 22.05, DOT

 

Další informace

  • Značka: Cassida
  • Kategorie: Moto > Moto přilby > Otevřené helmy
  • Katalogové číslo: 26344o60974
  • EAN: 8596084076861
Cassida Moto přilba Cassida Oxygen Jawa OHC  šedá matná/červená/černá/bílá
Moto přilba Cassida Oxygen Jawa OHC šedá matná/červená/černá/bílá
2589