Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com Scratched Chrome

11990 

Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com Scratched Chrome od našeho známého výrobce X-lite . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com Scratched Chrome za výhodnou cenu 11990 Kč.

Katalogové číslo: 8030635447811 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com Scratched Chrome od výrobce s dlouholetou historií X-lite je k dostání výhodně.

Skořepina z kompozitních vláken, široké hledí, sluneční clona, deflektor brady a nosu.. Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com je kompozitová integrální přilba (ze směsi karbon, kevlar, skelná vlákna) vyrobená známou italskou značkou X-lite. Její skořepina je charakteristická svým závodním designem, především díky zvýrazněnému stabilizačnímu spoileru. Dále také vyniká perfektním komfortem, souhrou funkčnosti, bezpečnosti a pohodlí přesně tak, aby co nejlépe vyhověla potřebám jezdců i v nejnáročnějších podmínkách. Přilba je vybavena ultra-širokým hledím s UV ochranou 400 a také účinným závodním ventilačním systémem. Eyewear Adaptive System zajistí nebývalý komfort nositelům optických brýlí. Skvělé vlastnosti předurčují použití tohoto modelu pro jezdce nejen na okruzích, ale především na dlouhé silniční výjezdy.Technický popis:

aerodynamický tvar
komfortní interiér Unitherm Light z mikrovlákna, antibakteriální
závodní systém větrání TVS
deflektor brady a nosu
systém Pinlock omezující zamlžování plexi
široké a snadno vyjímatelné hledí, UV ochrana 400
integrovaná sluneční clona
prostor pro nožičky brýlí Eyewear Adaptive
zapínání dvojitými D kroužky
materiál skořepiny: kompozit (karbon/kevlar/sklolaminát)
hmotnost: 1390 g

 

Další informace

  • Značka: X-lite
  • Kategorie: Moto > Moto přilby > Integrální helmy
  • Katalogové číslo: 16708o36526
  • EAN: 8030635447811
X-lite Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com  Scratched Chrome
Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com Scratched Chrome
11990