Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow

12990 

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow od známé značky X-lite je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow stojí u nás 12990 Kč.

Katalogové číslo: 8030635580464 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow od přední značky X-lite je k dostání výhodně.

Výklopný systém Dual Action, široké hledí, touringová ventilace, odnímatelný límec.. Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle od společnosti Nolan přináší dosud nevídanou kvalitu a komfort. Je vyrobená z kompozitu a díky svému inovativnímu desingu a výborným technickým řešením se výborně hodí i pro náročné motorkáře. Odnímatelné a pratelné vnitřní polstrování (Carbon Fitting) je vyrobeno z lehkých uhlíkových vláken. Dále je vybavena systémem ventilace TVS (Touring Ventilation System), který zajišťuje skvělé pohodlí při dlouhých cestách i za nejextrémnějších podmínek.
 

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle je normovaná P/J homologací, takže přilbu je možné použít i s otevřenou bradovou částí. Systém otevírání přilby je proveden pomocí mechanismu Dual Action, který zabraňuje samovolnému otevření přilby. K zapínání je použita přezka MicroLock2. Helma také nabízí vnitřní sluneční clonu VPS. Límec Neck Roll Vás zahřeje. Lze jej dle potřeby odepnout. Je pratelný a jeho zapínání je voděodolné. Lícnice a řemínek je potažen příjemným materiálem pro maximální pohodlí. Pro tuto helmu je také charakteristické velmi široké hledí, jež umožňuje motorkáři velmi dobrý výhled. Balení obsahuje standardně systém Pinlock omezující mlžení plexi. Helma se hodí i pro jezdce s brýlemi díky technologii Eyewear Adaptive System.Technický popis:

výklopný systém Dual Action se zamykáním
široké hledí
systém Pinlock omezující zamlžování plexi
prostorný interiér i pro nositele brýlí (Eyewear Adaptive System)
sluneční clona VPS
odnímatelné a pratelné polstrování Carbon Fitting z lehkých uhlíkových vláken
odnímatelný límec Neck Roll
ventilace: TVS (Touring Ventilation System)
zapínání: přeskou se systémem Microlock2
materiál skořepiny: kompozit (karbon/kevlar/sklolaminát)
hmotnost: 1560 g
homologace ECE 22.05 P/J

 

Další informace

  • Značka: X-lite
  • Kategorie: Moto > Moto přilby > Výklopné přilby
  • Katalogové číslo: 22292o50564
  • EAN: 8030635580464
X-lite Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow
Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow
12990