Dvoudílná moto kombinéza Alpinestars Missile 2 černá/červená fluo

27269 

Dvoudílná moto kombinéza Alpinestars Missile 2 černá/červená fluo od naší známé značky Alpinestars lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Dvoudílná moto kombinéza Alpinestars Missile 2 černá/červená fluo nyní za 27269 Kč.

Katalogové číslo: 60550o175878 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Dvoudílná moto kombinéza Alpinestars Missile 2 černá/červená fluo od výrobce s mnohaletou tradicí Alpinestars je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít.

Prémiová hovězí kůže s dvojitým vyztužením, závodní protektory GP-R, vyměnitelné slidery DFS, speciálně tvarovaný závodní střih.. Dvoudílná moto kombinéza Alpinestars Missile 2 černá/červená fluo 2022 je závodní kožená kombinéza, která poskytuje optimální odolnost proti oděru a zároveň nejvyšší úroveň aktivní závodní ochrany. Strategicky rozmístěné DFS slidery, které na loketní části můžete snadno vyměnit, zajišťují vysokou odolnost vůči nárazu a oděru. Polyamidové strečové vložky účinně zpevňují inkriminovaná místa, ale zároveň nesnižují volnost pohybu. Kombinéza je tvořena z prémiové hovězí kůže, která je navíc dvojitě vyztužena na nejčastěji zatěžovaných místech.

Závodní protektory řady GP-R jsou měkké a zároveň poskytují maximální bezpečí. Speciálně upravený střih na tělo, zlepší mobilitu a také celkový komfort z jízdy. Nechybí ani důležitý prvek jako je bederní hrb Bio-Flex Race pro ještě vyšší ochranu při případném pádu z motorky. Odnímatelná vnitřní komfortní vložka je plně odnímatelná, aby tak navýšila pohodlní a celkovou přizpůsobitelnost jezdci. V neposlední řadě nabízí také plnou kompatibilitu s řadou airbagových vest TECH-AIR®5, které patří mezi nedílnou součást závodního segmentu. Technický popis:

slidery DFS na ramenou a kolenou
vyměnitelné slidery DFS na loktech
polyamidové strečové vložky
vnitřní protektory GP-R
kompatibilita s airbagovými vestami Tech-Air®
certifikace CE kategorie II prEN17092 – třída AAA
speciálně tvarovaný závodní střih
prémiová hovězí kůže s dvojitou vrstvou na inkriminovaných místech
bederní hrb Bio-Flex Race
odnímatelná vnitřní komfortní vložka

 

Další informace

  • Značka: Alpinestars
  • Kategorie: Moto > Moto oblečení > Moto kombinézy
  • Katalogové číslo: 60550o175878
  • EAN:
Alpinestars Dvoudílná moto kombinéza Alpinestars Missile 2 černá/červená fluo
Dvoudílná moto kombinéza Alpinestars Missile 2 černá/červená fluo
27269